Zürich (Kreis 3) / Friesenberg (Zurich) (CH)

jakość powietrza, promieniowanie, radiacja, smog i zanieczyszczenie

Na stronie dedykowanej jest opcja sprawdzenia bieżącego stanu zanieczyszczenia powietrza i zagrożenia na promieniowanie na Twoim terenie. Przedstawiamy najświeższe informacje na temat jakości powietrza i poziomu radiacji ciągle aktualizując dane na naszym serwisie.

Przy użyciu naszego narzędzia jest opcja przeglądania szczegółowych raportów dotyczących zanieczyszczenia powietrza i poziomu promieniowania na Twoim terenie. Oferujemy wiele pomocnych funkcji, takich jak wykresy zanieczyszczenia powietrza i promieniowania, porównania między różnymi miastami i regionami, a także alarmy o przekroczeniu bezpiecznych poziomów zanieczyszczeń i promieniowania.

W naszej społeczności jest opcja dbać o swoje zdrowie i środowisko, korzystając z naszej platformy. Wierzymy nasza platforma będzie bardzo pomocnym narzędziem dla każdego, kto zależy mu na śledzeniu jakości powietrza i promieniowania w swojej okolicy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej platformy i dołączenia do społeczności zatroskanej o zdrowie i środowisko!

Pogoda
źródło: OpenWeatherMap
mgła
mgła
Wschód słońca: 06:25
Zachód słońca: 20:23
Temperatura: 0.92 *C
Wilgotność: 94 %
Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 0.51 m/s (N - 0*)
Promieniowanie (radiacja)
Brak czujnika w odległości 100 km.
Brak czujnika w odległości 100 km.