Zürich (Kreis 12) / Schwamendingen-Mitte (Zurich) (CH)

jakość powietrza, promieniowanie, radiacja, smog i zanieczyszczenie

Na naszej stronie jest możliwość sprawdzenia bieżącego stanu zanieczyszczenia powietrza i zagrożenia na promieniowanie w Twoim mieście. Udostępniamy najnowsze informacje dotyczące jakości powietrza i poziomu radiacji ciągle aktualizując dane w naszej usłudze.

Korzystając z naszej platformy masz możliwość przeglądania szczegółowych raportów dotyczących zanieczyszczenia powietrza i stopnia promieniowania w Twoim mieście. Oferujemy wiele wartościowych funkcji, takich jak wykresy zanieczyszczenia powietrza i promieniowania, porównania między różnymi miastami i regionami, a także alarmy o przekroczeniu bezpiecznych poziomów zanieczyszczeń i promieniowania.

W naszej społeczności istnieje możliwość zadbać o swoje zdrowie i środowisko, wykorzystując naszej strony. że nasza platforma będzie bardzo wartościowym narzędziem dla każdego, kto pragnie śledzić jakości powietrza i promieniowania w swojej okolicy. Gorąco zachęcamy do korzystania z naszej strony i dołączenia do społeczności zatroskanej o zdrowie i środowisko!

Pogoda
źródło: OpenWeatherMap
słabe przelotne opady deszczu
słabe przelotne opady deszczu
Wschód słońca: 06:21
Zachód słońca: 20:25
Temperatura: 2.99 *C
Wilgotność: 82 %
Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3.6 m/s (NNE - 30*)
Promieniowanie (radiacja)
Brak czujnika w odległości 100 km.
Brak czujnika w odległości 100 km.