Thalwil (Zurich) (CH)

jakość powietrza, promieniowanie, radiacja, smog i zanieczyszczenie

Na naszej aplikacji jest możliwość sprawdzenia najnowszego stanu zanieczyszczenia powietrza i narażenia na promieniowanie w Twojej okolicy. Przedstawiamy najnowsze informacje na temat jakości powietrza i poziomu radiacji ciągle aktualizując dane na stronie.

Przy użyciu naszego narzędzia masz możliwość przeglądania szczegółowych raportów dotyczących zanieczyszczenia powietrza i poziomu promieniowania w Twojej okolicy. Oferujemy wiele pomocnych funkcji, takich jak wykresy zanieczyszczenia powietrza i promieniowania, porównania między różnymi miastami i regionami, a także alarmy o przekroczeniu bezpiecznych poziomów zanieczyszczeń i promieniowania.

W naszej społeczności jest opcja zadbać o swoje zdrowie i środowisko, wykorzystując naszej platformy. Wierzymy nasza platforma będzie bardzo wartościowym narzędziem dla każdego, kto zależy mu na śledzeniu jakości powietrza i promieniowania w swojej okolicy. Zapraszamy do korzystania z naszej strony i dołączenia do społeczności zatroskanej o zdrowie i środowisko!

Pogoda
źródło: OpenWeatherMap
pochmurnie
pochmurnie
Wschód słońca: 07:14
Zachód słońca: 18:03
Temperatura: 8.7 *C
Wilgotność: 60 %
Ciśnienie: 1005 hPa
Wiatr: 2.06 m/s (SSW - 200*)
Promieniowanie (radiacja)
Brak czujnika w odległości 100 km.
Brak czujnika w odległości 100 km.