Uznach (Saint Gallen) (CH)

jakość powietrza, promieniowanie, radiacja, smog i zanieczyszczenie

Na naszej witrynie istnieje możliwość sprawdzenia aktualnego stanu skażenia powietrza i zagrożenia na promieniowanie w Twojej okolicy. Przedstawiamy najnowsze informacje na temat jakości powietrza i poziomu radiacji w sposób regularny aktualizując dane na stronie.

Korzystając z naszej platformy masz możliwość przeglądania szczegółowych raportów dotyczących skażenia powietrza i stopnia promieniowania w Twojej okolicy. Oferujemy wiele przydatnych funkcji, takich jak wykresy skażenia powietrza i promieniowania, porównania między różnymi miastami i regionami, a także powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznych poziomów zanieczyszczeń i promieniowania.

W naszej społeczności istnieje możliwość ochronić swoje zdrowie i środowisko, używając naszej strony. Jesteśmy przekonani nasza platforma będzie bardzo wartościowym narzędziem dla każdego, kto chce śledzić jakości powietrza i promieniowania na swoim terenie. Gorąco zachęcamy do korzystania z naszej strony i dołączenia do społeczności troszczącej się o zdrowie i środowisko!

Pogoda
źródło: OpenWeatherMap
zachmurzenie duże
zachmurzenie duże
Wschód słońca: 07:01
Zachód słońca: 18:10
Temperatura: 5.43 *C
Wilgotność: 90 %
Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 1.15 m/s (SE - 133*)
Promieniowanie (radiacja)
Brak czujnika w odległości 100 km.
Brak czujnika w odległości 100 km.
Info


  • Bardzo dobry
  • Dobry
  • Umiarkowany
  • Dostateczny
  • Zły
  • Bardzo zły


Kraj: Szwajcaria
Region: Saint Gallen
Szerokość geograficzna: 47.22421
Długość geograficzna: 8.98263

Miasta w okolicy:
Eschenbach
Schübelbach
Siebnen