Tshela (Bas-Congo) (CD)

jakość powietrza, promieniowanie, radiacja, smog i zanieczyszczenie

Na stronie dedykowanej masz możliwość sprawdzenia bieżącego stanu zanieczyszczenia powietrza i zagrożenia na promieniowanie na Twoim terenie. Udostępniamy aktualne informacje na temat jakości powietrza i poziomu radiacji na bieżąco aktualizując dane w naszej usłudze.

Przy użyciu naszego narzędzia jest opcja przeglądania szczegółowych raportów dotyczących zanieczyszczenia powietrza i stopnia promieniowania na Twoim terenie. Oferujemy wiele przydatnych funkcji, takich jak wykresy zanieczyszczenia powietrza i promieniowania, zestawienia między różnymi miastami i regionami, a także powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznych poziomów skażeń i promieniowania.

W naszej społeczności możesz ochronić swoje zdrowie i środowisko, wykorzystując naszej platformy. że nasza platforma będzie bardzo pomocnym narzędziem dla każdego, kto pragnie śledzić jakości powietrza i promieniowania na swoim terenie. Zapraszamy do korzystania z naszej strony i dołączenia do społeczności troszczącej się o zdrowie i środowisko!

Pogoda
źródło: OpenWeatherMap
umiarkowane opady deszczu
umiarkowane opady deszczu
Wschód słońca: 06:15
Zachód słońca: 18:28
Temperatura: 22.85 *C
Wilgotność: 100 %
Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 1.26 m/s (NNE - 22*)
Promieniowanie (radiacja)
Brak czujnika w odległości 100 km.
Brak czujnika w odległości 100 km.
Info


  • Bardzo dobry
  • Dobry
  • Umiarkowany
  • Dostateczny
  • Zły
  • Bardzo zły


Kraj: Demokratyczna Republika Konga
Region: Bas-Congo
Szerokość geograficzna: -4.99707
Długość geograficzna: 12.9484