Oberentfelden (Aargau) (CH)

jakość powietrza, promieniowanie, radiacja, smog i zanieczyszczenie

Na naszej stronie jest opcja sprawdzenia aktualnego stanu zanieczyszczenia powietrza i zagrożenia na promieniowanie w Twojej okolicy. Udostępniamy najświeższe informacje dotyczące jakości powietrza i poziomu radiacji na bieżąco aktualizując dane na naszej witrynie.

Na naszej stronie istnieje możliwość przeglądania szczegółowych raportów dotyczących zanieczyszczenia powietrza i poziomu promieniowania w Twojej okolicy. Oferujemy wiele wartościowych funkcji, takich jak mapy zanieczyszczenia powietrza i promieniowania, zestawienia między różnymi miastami i regionami, a także powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznych poziomów zanieczyszczeń i promieniowania.

W naszej społeczności jest opcja ochronić swoje zdrowie i środowisko, używając naszej strony. że nasza platforma będzie bardzo pomocnym narzędziem dla każdego, kto zależy mu na śledzeniu jakości powietrza i promieniowania na swoim terenie. Gorąco zachęcamy do korzystania z naszej strony i dołączenia do społeczności troszczącej się o zdrowie i środowisko!

Pogoda
źródło: OpenWeatherMap
помірний дощ
помірний дощ
Wschód słońca: 07:22
Zachód słońca: 18:00
Temperatura: 8.14 *C
Wilgotność: 87 %
Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 0.45 m/s (NW - 315*)
Promieniowanie (radiacja)
Brak czujnika w odległości 100 km.
Brak czujnika w odległości 100 km.
Info


  • Bardzo dobry
  • Dobry
  • Umiarkowany
  • Dostateczny
  • Zły
  • Bardzo zły


Kraj: Szwajcaria
Region: Aargau
Szerokość geograficzna: 47.35639
Długość geograficzna: 8.04594

Miasta w okolicy:
Suhr
Aarau
Gränichen
Buchs
Küttigen