Motril (Andalusia) (ES)

jakość powietrza, promieniowanie, radiacja, smog i zanieczyszczenie

Na podstronie istnieje możliwość sprawdzenia najnowszego stanu zanieczyszczenia powietrza i narażenia na promieniowanie w Twojej okolicy. Dostarczamy najnowsze informacje dotyczące jakości powietrza i poziomu radiacji ciągle aktualizując dane na naszym serwisie.

Korzystając z naszej platformy istnieje możliwość przeglądania szczegółowych raportów dotyczących zanieczyszczenia powietrza i stopnia promieniowania w Twojej okolicy. Oferujemy wiele wartościowych funkcji, takich jak mapy zanieczyszczenia powietrza i promieniowania, porównania między różnymi miastami i regionami, a także powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznych poziomów skażeń i promieniowania.

W naszej społeczności jest możliwość ochronić swoje zdrowie i środowisko, używając naszej strony. że nasza platforma będzie bardzo przydatnym narzędziem dla każdego, kto chce śledzić jakości powietrza i promieniowania na swoim terenie. Gorąco zachęcamy do korzystania z naszej platformy i dołączenia do społeczności dbającej o zdrowie i środowisko!

Pogoda
źródło: OpenWeatherMap
bezchmurnie
bezchmurnie
Wschód słońca: 07:13
Zachód słońca: 21:27
Temperatura: 38.96 *C
Wilgotność: 41 %
Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 2.34 m/s (SSW - 212*)
Promieniowanie (radiacja)
Brak czujnika w odległości 100 km.
Brak czujnika w odległości 100 km.
Info


  • Bardzo dobry
  • Dobry
  • Umiarkowany
  • Dostateczny
  • Zły
  • Bardzo zły


Kraj: Hiszpania
Region: Andalusia
Szerokość geograficzna: 36.75066
Długość geograficzna: -3.5179