Lodja (Sankuru) (CD)

jakość powietrza, promieniowanie, radiacja, smog i zanieczyszczenie

W naszej usłudze masz możliwość sprawdzenia aktualnego stanu zanieczyszczenia powietrza i narażenia na promieniowanie na Twoim terenie. Przedstawiamy najświeższe informacje na temat jakości powietrza i poziomu radiacji na bieżąco aktualizując dane na naszej witrynie.

Korzystając z naszej platformy istnieje możliwość przeglądania szczegółowych raportów dotyczących zanieczyszczenia powietrza i stopnia promieniowania na Twoim terenie. Oferujemy wiele przydatnych funkcji, takich jak wykresy zanieczyszczenia powietrza i promieniowania, porównania między różnymi miastami i regionami, a także alarmy o przekroczeniu bezpiecznych poziomów zanieczyszczeń i promieniowania.

W naszej społeczności masz możliwość ochronić swoje zdrowie i środowisko, wykorzystując naszej strony. że nasza platforma będzie bardzo wartościowym narzędziem dla każdego, kto pragnie śledzić jakości powietrza i promieniowania w swojej okolicy. Zapraszamy do korzystania z naszej platformy i dołączenia do społeczności troszczącej się o zdrowie i środowisko!

Pogoda
źródło: OpenWeatherMap
zachmurzenie duże
zachmurzenie duże
Wschód słońca: 05:33
Zachód słońca: 17:44
Temperatura: 23.39 *C
Wilgotność: 77 %
Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 0.71 m/s (SSW - 209*)
Promieniowanie (radiacja)
Brak czujnika w odległości 100 km.
Brak czujnika w odległości 100 km.
Info


  • Bardzo dobry
  • Dobry
  • Umiarkowany
  • Dostateczny
  • Zły
  • Bardzo zły


Kraj: Demokratyczna Republika Konga
Region: Sankuru
Szerokość geograficzna: -3.52105
Długość geograficzna: 23.6005