Chittūr (Kerala) (IN)

jakość powietrza, promieniowanie, radiacja, smog i zanieczyszczenie

Na naszej stronie jest opcja sprawdzenia bieżącego stanu skażenia powietrza i zagrożenia na promieniowanie na Twoim terenie. Dostarczamy najnowsze informacje na temat jakości powietrza i poziomu radiacji w sposób regularny aktualizując dane na naszej witrynie.

Przy użyciu naszego narzędzia jest opcja przeglądania szczegółowych raportów dotyczących skażenia powietrza i stopnia promieniowania na Twoim terenie. Oferujemy wiele wartościowych funkcji, takich jak wykresy skażenia powietrza i promieniowania, zestawienia między różnymi miastami i regionami, a także powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznych poziomów skażeń i promieniowania.

W naszej społeczności istnieje możliwość ochronić swoje zdrowie i środowisko, korzystając z naszej strony. Jesteśmy przekonani nasza platforma będzie bardzo pomocnym narzędziem dla każdego, kto zależy mu na śledzeniu jakości powietrza i promieniowania na swoim terenie. Zapraszamy do korzystania z naszej strony i dołączenia do społeczności troszczącej się o zdrowie i środowisko!

Pogoda
źródło: OpenWeatherMap
zachmurzenie duże
zachmurzenie duże
Wschód słońca: 02:42
Zachód słońca: 14:46
Temperatura: 23.94 *C
Wilgotność: 99 %
Ciśnienie: 996 hPa
Wiatr: 0.89 m/s (W - 270*)
Promieniowanie (radiacja)
Brak czujnika w odległości 100 km.
Brak czujnika w odległości 100 km.
Info


  • Bardzo dobry
  • Dobry
  • Umiarkowany
  • Dostateczny
  • Zły
  • Bardzo zły


Kraj: Indie
Region: Kerala
Szerokość geograficzna: 10.69967
Długość geograficzna: 76.7471

Miasta w okolicy:
Pālghāt
Pollachi